» Przyjaciele Radia Niepokalanów

czwartek, 19 maja 2016

Z radością informujemy, że na dzień 19 maja do Złotej Księgi Przyjaciół Radia Niepokalanów zostało wpisanych 341 osób. Każdego dnia dziękujemy za Was Panu Bogu, a w każdy poniedziałek w radiowej kaplicy sprawujemy Mszę świętą w Waszych intencjach.

Naszym marzeniem było, by przy Fundacji powstała Grupa Przyjaciół, którzy modlitwą, życzliwością, a w miarę możliwości ofiarą -  regularnie  będą wspierali  dzieło św. Maksymiliana, którzy staną się przyjaciółmi Świętego z Niepokalanowa i jego Radia.

Dziękujemy za  pełną entuzjazmu odpowiedź na nasze zaproszenie.

Swoje nazwiska Przyjaciele Radia, odnajdą także na naszej stronie internetowej w zakładce Przyjaciele Radia Niepokalanów.