» Rozlicz za darmo swój PIT

środa, 12 marca 2014

Fundacja Radia Niepokalanów po raz kolejny stwarza możliwość darmowego rozliczenia podatkowego!

W tym roku można będzie rozliczyć za darmo PIT i przekazać 1% swojego podatku na rzecz Fundacji Radia Niepokalanów w dwóch miejscach i w dwóch terminach:

1. W niedzielę - 23 marca - w domu parafialnym w Niepokalanowie, w godz. od 9.30 do 14.30

2. W Niedzielę Palmową - 13 kwietnia - w Łodzi w filii Radia Niepokalanów przy parafii św. Maksymiliana na Dąbrowie - w godz. od 9.00 do 14.00.

Nieważne, czy jesteś emerytem, czy rencistą, pracownikiem fizycznym czy biurowym – wszyscy mogą przekazać 1 % swojego podatku na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego.

UWAGA!!! Każdy, kto chciałby od razu (tj. na miejscu) wysłać rozliczenie do Urzędu Skarbowego drogą elektroniczną, proszony jest o zabranie ze sobą rozliczenia za rok 2012.

Nie bądź obojętny i dobrze wykorzystaj swój 1%!
Pomóż nam kontynuować dzieło św. Maksymiliana.

o. Michał Chylak - dyrektor Fundacji Radia Niepokalanów