» Rozlicz swój PIT za darmo

poniedziałek, 29 lutego 2016

Fundacja Radia Niepokalanów po raz kolejny stwarza możliwość darmowego rozliczenia podatkowego.

Mieszkańców Łodzi i okolic zapraszamy w niedzielę 6 marca do filii naszego radia w Łodzi, gdzie za darmo będzie można rozliczyć swój PIT i przekazać 1 %  podatku na rzecz naszej fundacji. Panie księgowe - wolontariuszki Fundacji Radia Niepokalanów będą oczekiwały na Państwa miedzy godz. 9 a 14 w filii naszego radia, która mieści się przy kościele św. Maksymiliana (przy skwerze św. Maksymiliana 1 w Łodzi).

Wszyscy, którzy chcieliby od razu (tj. na miejscu) wysłać rozliczenie do Urzędu Skarbowego drogą elektroniczną, proszeni są o zabranie ze sobą rozliczenia za rok 2014.

Przypominamy -- przekazanie 1% podatku na wybraną organizację pożytku publicznego jest dobrowolne, jednak w przypadku, gdy tego nie uczynimy, pieniądze z naszego podatku trafią do Skarbu Państwa. Świadome przekazanie 1 % podatku pozwala, choć w małym stopniu, decydować o tym, na co wykorzystane zostaną nasze pieniądze.

Oczekując na spotkanie, jeszcze raz zachęcamy do wsparcia naszego dzieła.