15.07.2014 Zbiórka makulatury w Korytnicy W czasie wakacji odwiedził nas posługujący w Burkina Faso o. Sylwester Pudło, który bardzo aktywnie włączył się w zbiórkę makulatury. Zaangażował w akcję swoją rodzinną parafię św. Bartłomieja w Korytnicy. Efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania.
12.06.2014 Z Niepokalanowa do Burkina Faso - rozmowa z o. Sylwestrem Pudło W marcu tego roku do franciszkańskiej misji w Burkina Faso, położonej w miejscowości Sabou, wybrał się o. Jarosław Wysoczański OFMConv, sekretarz generalny ds. Animacji misyjnej Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych. Miał tam okazję nie tylko obserwować życie i pracę misyjną, ale także porozmawiać z przebywającym w Sabou misjonarzem - o. Sylwestrem M. Pudło OFMConv, który jeszcze rok temu posługiwał na antenie Radia Niepokalanów.
01.06.2014 Piękno Łodzi i regionu łódzkiego - łódzkie podwórka

Fundacja Radia Niepokalanów kolejny raz objęła patronatem konkurs fotograficzny  „Piękno Łodzi i regionu łódzkiego - łódzkie podwórka".

12.05.2014 Majówka Słuchaczy Radia Niepokalanów

W dniach 10-11 maja 2014 r. odbyła się pielgrzymka Słuchaczy Radia Niepokalanów do Malborka, Mątowów Wielkich  i Gdańska. W pielgrzymce uczestniczyli Dyrektor Fundacji Radia Niepokalanów - o. Michał Chylak oraz przedstawiciele grupy Przyjaciół Radia Niepokalanów.

30.04.2014 MAKULATURA NA MISJE. Zbuduj z nami studnię w Burkina Faso! Fundacja Radia Niepokalanów zaprasza wszystkich do udziału w akcji "Makulatura na misje". Naszym pragnieniem jest budowa studni w afrykańskim Burkina Faso, w miejscowości Sabou, gdzie posługują ojcowie franciszkanie.
12.03.2014 Rozlicz za darmo swój PIT Fundacja Radia Niepokalanów po raz kolejny stwarza możliwość darmowego rozliczenia podatkowego!
25.02.2014 Krucjata Modlitewna o CZYSTOŚĆ SERC Krucjata modlitewna o czystość serc jest akcją obejmującą swym zasięgiem każde ludzkie serce.
07.02.2014 KIBICUJ NASZYM! MODLITWĄ! Ruszyła akcja modlitewna Radia Niepokalanów i Fundacji Radia Niepokalanów  za polskich olimpijczyków!
20.01.2014 Bądź na 5 zmów DZIESIĄTKĘ
24 stycznia przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. Z tej okazji Fundacja Radia Niepokalanów zaprasza do udziału w akcji modlitewnej za media franciszkańskie!
09.01.2014 120. rocznica urodzin św. Maksymiliana! Radio Niepokalanów oraz Fundacja Radia Niepokalanów uczcili 120. urodziny św. Maksymiliana!