» POLECAMY: Zioła, które leczą. Nowa audycja na antenie Radia Niepokalanów

poniedziałek, 12 kwietnia 2021
Od 9 kwietnia na antenie Radia Niepokalanów rozpoczyna się nowa audycja o ziołach i ich wartościach leczniczych. W każdy piątek, po 12.00 opowiadał o nich będzie NA ŻYWO – Pan Marek Lubiński.

Instytut Uncaria jako jedyny w Europie oferuje oryginalne kuracje ziołowe z roślin leczniczych najwyższej jakości, pochodzących z Andów i Amazonii. Kuracje te tworzone są w oparciu o oryginalne receptury Ojca Edmunda Szeligi. Instytut Uncaria pozostaje w ten sposób wierny głównej zasadzie swego Założyciela i Mistrza – Ojca Edmunda Szeligi, która mówił, iż „tylko zioła w swej naturalnej postaci leczą naprawdę”.

Pan Marek Lubiński jest spadkobiercą o. Szeligi. 10 lat współpracy z o. Edmundem Szeligą w Peru spowodowało, że siłą rzeczy przejął od niego wiedzę na temat ziołolecznictwa, którą nabył od Indian. O. Szeliga zawsze podkreślał potrzebę dbania o wysoką jakość ziół, które dostarcza się ludziom. Pan Marek stara się być wierny temu przesłaniu. W 1999 r. wspólnie z o. Szeligą założył Instytut Uncaria, którego zadaniem było przybliżenie wartości leczniczych ziół andyjskich Polakom rozproszonym po całym świecie.

Od 9 kwietnia w każdy piątek na antenie Radia Niepokalanów Pan Marek Lubiński będzie dzielił się swą cenną wiedzą ze Słuchaczami. Zapraszamy!

By usłyszeć Radio Niepokalanów ustaw radioodbiornik na błękitną falę: 102,7 FM w województwie mazowieckim lub 98,6 FM w województwie łódzkim. Możesz też słuchać nas w całej Polsce, a nawet na całym świecie on-line: kliknij TUTAJ!