» POLECAMY: Eseje o Małej Ojczyźnie. Nowa audycja w Radiu Niepokalanów

wtorek, 04 maja 2021
Zapraszamy na nową audycję podróżniczo – duchową na antenie Radia Niepokalanów: „Eseje o Małej Ojczyźnie”. Odwiedzimy w nich ciekawe miejsca w diecezji łowickiej. Dowiemy się też, czym jest odznaka turystyczna i jak ją zdobyć.

Na podróż zaprasza ks. Piotr Kaczmarek, rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu, mariolog, miłośnik Matki Bożej i św. Maksymiliana, autor książek i komiksów poświęconych świętym oraz pasjonat podróżowania. Audycji słuchamy dzięki uprzejmości Radia Victoria.

Słuchaj w piątki o 17.15.
Odcinek premierowy 7 maja, we wspomnienie Matki Bożej Łaskawej.

Radia Niepokalanów MOŻNA SŁUCHAĆ na terenie woj. łódzkiego – 98,6 FM oraz mazowieckiego – 102,7 FM, a także ONLINE: http://radioniepokalanow.pl/posluchaj-online/index.html

Fot. Ks. Piotr Kaczmarek w Gietrzwałdzie, archiwum prywatne.