» Niepokalanów: Koncert Oratorium o Pokoju – 5 września, 20.00!

środa, 01 września 2021
Zapraszamy 5 września 2021 roku o 20.00 na scenie plenerowej za Bazyliką w Niepokalanowie na Koncert Oratorium o Pokoju!

Koncert będzie podziękowaniem dobremu Bogu i Niepokalanej za osobę św. Maksymiliana z racji przypadającej w tym roku 80. rocznicy jego męczeńskiej śmierci w obozie Auschwitz.

Podczas koncertu będzie można zakupić najnowszą płytę „Pokój” zespołu Miriam i przyjaciele. Płytę można również kupić kontaktując się z zespołem na Facebook’u: (https://www.facebook.com/ZespolMiriamNiepokalanow), albo od września w księgarni Franciszkanów w Niepokalanowie oraz na stronie Wydawnictwa Ojców Franciszkanów.

Organizatorami koncertu są Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Niepokalanowie oraz Fundacja Ziemia Maryi. Sponsorem wydarzenia jest Urząd Gminy Teresin.