» Krucjata Modlitewna o CZYSTOŚĆ SERC

wtorek, 25 lutego 2014

Krucjata modlitewna o czystość serc jest akcją obejmującą swym zasięgiem każde ludzkie serce. Nie istnieją żadne ograniczenia dlatego do akcji może przystąpić KAŻDY, KTO TYLKO ZECHCE wziąć w niej udział. Krucjata nie ma ograniczeń czasowych i będzie trwać zawsze nawet jeśli pozostanie tylko jedna osoba modląca się w jej intencji.

Pomysł rozpoczęcia akcji pojawił się w mojej duszy nagle w sposób spontaniczny, dlatego jestem przekonany, że sam Duch Święty natchnął mnie do podjęcia się tego dzieła.

Nie mam wątpliwości, co do tego, czy taka akcja w ogóle jest potrzebna -  gdy każdego dnia widzę rzeczywistość moralną, otaczającą nas wszystkich, gdy widzę, co serwuje się w mediach, jakie wzorce serwuje się w nich dla najmłodszych i jaką siłę przebicia ma w nich nieczystość.

Nie można zaprzeczyć temu, że czystość serca to fundament relacji z Panem Bogiem, bez którego nazywanie siebie chrześcijaninem jest sporym nadużyciem.

Oczyszczanie serca to proces, który trwa przez całe nasze życie, dlatego Krucjata jest nie ograniczona co do czasu jej trwania.

Czystość serc jest celem akcji. Czystość rozumiana w całym jej wymiarze, ponieważ zbyt często jest ona kojarzona wyłącznie z intymną sferą życia człowieka, co zaślepia i sprawia, że inne nieczystości odchodzą na drugi plan lub w ogóle ich się nie dostrzega.

Krucjata startuje w środę - 26 lutego 2014r.!

Więcej o akcji na: kmocs.blogspot.com

Marek Klebach, inicjator krucjaty modlitewnej o czystość serc