» KIBICUJ NASZYM! MODLITWĄ!

piątek, 07 lutego 2014
Ruszyła akcja modlitewna Radia Niepokalanów i Fundacji Radia Niepokalanów  za polskich olimpijczyków!

Modlitewny doping wystartował punktualnie o 8.30. W radiowej kaplicy zebrali się dyrekcja oraz pracownicy Radia, by swoją modlitwą, wesprzeć polskich sportowców.  Eucharystię sprawował o. Michał Chylak - dyr Fundacji Radia Niepokalanów.

TO FORMA WSPARCIA ORAZ PODZIĘKOWANIA NIE TYLKO ZA EMOCJE, JAKICH DOSTARCZAJĄ NAM POLSCY SPORTOWCY, ALE TAKŻE ZA ICH PIĘKNE ŚWIADECTWO WIARY

Sylwia Jaśkowiec, która głośno mówi, że jest narzędziem w rękach Najwyższego, polscy skoczkowie, żegnający się przed skokiem, czy ich lider - Kamil Stoch, dziękujący Bogu za sportowe wyniki! To tylko niektore "obrazki" z zimowych zawodów sportowych.

Nasi sportowcy nie ukrywają, że wierzą w Boga! Co więcej, dają temu wyraz w mediach i na zawodach. Nie wstydzą się wiary! Głośno o niej mówią! Pokazują, że są chrześcijanami!

Nie wstydźmy się też my - modlić za Polaków - sportowców, walczących o medale w rosyjskim Sochi!!!

KIBICUJMY NASZYM! MODLITWĄ!!!